Kontakt

Stanowisko Imię i nazwisko Email
Zarząd
Prezes Zarządu

Michał Dolata
 
Dział Administracji
Specjalista ds. Administracji

Anna Manicka

anna.manicka@europhone.pl
Dział Rozliczeń
Kierownik Działu Rozliczeń

Paweł Derlatka

pawel.derlatka@europhone.pl
Dział Logistyki
Specjalista ds. Logistyki
Specjalista ds. Logistyki

Jacek Hildebrandt
Łukasz Urbaniak

jacek.hildebrandt@europhone.pl
lukasz.urbaniak@europhone.pl
Stanowisko Imię i nazwisko Email
Dyrektor Sprzedaży i Marketingu Piotr Franek piotr.franek@europhone.pl
Regionalny Koordynator Sprzedaży Marcin Krupa marcin.krupa@europhone.pl
Regionalny Koordynator Sprzedaży Paweł Chruściel pawel.chrusciel@europhone.pl
Regionalny Koordynator Sprzedaży Paweł Wierzyński pawel.wierzynski@europhone.pl
Regionalny Koordynator Sprzedaży Tomasz Tarnawski tomasz.tarnawski@europhone.pl
Specjalista ds. Wsparcia Sprzedaży Lidia Banaszkiewicz lidia.banaszkiewicz@europhone.pl
Stanowisko Imię i nazwisko Email
Koordynator Handlowy Marcin Ludwinek marcin.ludwinek@europhone.pl

Strona korzysta z plików cookie.

Możesz okreśclić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce lub konfiguracji usługi.

Zamknij